Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Duyurular

MUHASEBE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE YAPILACAK ÖDEMELERİN BANKALAR ARACILIĞIYLA YAPILMASINA İLİŞKİN DUYURU

Değerli mükellefimiz; Dünya genelinde toplum sağlığını ilgilendiren son gelişmeler nedeniyle Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğü veznesine yapılacak her türlü ödemeleri Muhasebe Müdürlüğümüzün TR68 0001 0001 5900 0010 005572 no’lu banka hesabına internet bankacılığı veya bankalardan havale veya EFT yapabilirsiniz. Bu suretle yapılacak ödemelerde sonradan sorun yaşanmaması için ödemeye ilişkin asgari açıklamaların (ilgilinin adı ve soyadı, T.C. Numarası, teminat, kişiborcu vb. ne için yatırıldığı) yapılmasını önemle rica ederiz.

ŞÖHRETLER ADIYLA KATILDIĞIMIZ (SMMO) HALI SAHA FUTBOL TURNUVASINDA TAKIMIMIZ ŞAMPİYON OLMUŞTUR

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından 2020 yılı Mustafa Doğan Anısına düzenlenen 6. Geleneksel KSMMMO Halı Saha Futbol Turnuvasında Kayseri Defterdarlığı ve Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığı personellerinin katılımıyla oluşturulan ŞÖHRETLER Futbol Takımı turnuvaya katılan 15 rakibini geride bırakarak şampiyon olmuştur.

                Şöhretler Futbol Takımı Kayseri Defterdarı Sayın Aytül ALAN Hanımefendiyi makamında ziyaret ederek kazanmış oldukları Şampiyonluk Kupasını kendilerine takdim etmişlerdir.

                Kayseri  Defterdarı Sayın Aytül ALAN Hanımefendi, kazanılan şampiyonluğun ardından ŞÖHRETLER Futbol Takımı oyuncularını makamında kabul edip, takımda yer alan personellerin kendilerine bu gururu yaşattıkları için teşekkür ederek ŞÖHRETLER Futbol Takımı oyuncularını ayrı ayrı tebrik etmiştir.

HAZİNE VE MALİYE BAKANIMIZIN KAYSERİ ZİYARETİ

Hazine ve Maliye Bakanı Berat ALBAYRAK, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ticaret Odasının ev sahipliği yaptığı Kayseri İş Dünyası buluşması etkinliği kapsamında İlimiz İş dünyası temsilcileri ve sanayicileri ile bir araya gelmiştir.

YEMİN MERASİMİ

Aday Memur olarak Muhasebe Müdürlüğünde görev yapan Beyza TANRIKULU (V.H.K.İ.), Talas Malmüdürlüğünde görev yapan İlker ÇAKIR (V.H.K.İ.) ve Personel Müdürlüğünde görev yapan Özlem ÖZKAN (Hizmetli) İle Hatice KONAK (Hizmetli) personelimizin asalet tasdiklerinin onaylanması sebebiyle yemin merasimi yapılmıştır.

EĞİTİM

Saymanlık Memurlarına Bilgi Tazeleme Eğitimi 23-27.09.2019 Tarihleri Arasında Yapılmıştır.

KONFERANS

İç Kontrol Defterdarlık Eylem planında yer alan “1.1.12 Defterdarlık personeli için iç kontrole yönelik bilgilendirme konferansları düzenlenmesi” ve “1.3.1 Her yıl Etik Haftasında etik konulu seminer/konferanslar düzenlenmesi” eylemlerini içeren Konferans Personel Müdürü Zeki DURSUN tarafından verilmiştir.

SEMİNER KADINLARA YÖNELİK ŞİDDET

Kayseri Valiliği Aile, çalışma ve Sosyal Hizmetİl Müdürlüğünde görev yapan Psikolog Esra ÇELİK ve Sosyal Çalişmacı Merve KALELİOĞLU tarafından Defterdarlığımız Personeline Kadına Yönelik Şiddetle Mucadele Eğitim Semineri verilmiştir.

YEMİN MERASİMİ

Aday Memur olarak görev yapmakta olan Ercan ERKİP ile Didem Damla TAŞ’ın asalet tasdiklerinin onaylanması sebebiyle yemin merasimi yapılmıştır.