Duyurular

EĞİTİM

Saymanlık Memurlarına Bilgi Tazeleme Eğitimi 23-27.09.2019 Tarihleri Arasında Yapılmıştır.

KONFERANS

İç Kontrol Defterdarlık Eylem planında yer alan “1.1.12 Defterdarlık personeli için iç kontrole yönelik bilgilendirme konferansları düzenlenmesi” ve “1.3.1 Her yıl Etik Haftasında etik konulu seminer/konferanslar düzenlenmesi” eylemlerini içeren Konferans Personel Müdürü Zeki DURSUN tarafından verilmiştir.

SEMİNER KADINLARA YÖNELİK ŞİDDET

Kayseri Valiliği Aile, çalışma ve Sosyal Hizmetİl Müdürlüğünde görev yapan Psikolog Esra ÇELİK ve Sosyal Çalişmacı Merve KALELİOĞLU tarafından Defterdarlığımız Personeline Kadına Yönelik Şiddetle Mucadele Eğitim Semineri verilmiştir.

YEMİN MERASİMİ

Aday Memur olarak görev yapmakta olan Ercan ERKİP ile Didem Damla TAŞ’ın asalet tasdiklerinin onaylanması sebebiyle yemin merasimi yapılmıştır.

ACİL DURUM EĞİTİMİ

Defterdarlık, Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı 2019 yılı Acil Durum Hallerine Karşı İnsan Kaynakları Olarak Hazırlıklı Olma Eğitimi Teorik ve Tatbiki Olarak Düzenlenmiştir.

YEMİN MERASİMİ

Aday Hazine Avukatı olarak görev yapmakta olan Mehtap DEMİR ’in asalet tasdiği onaylanması sebebiyle yemin merasimi yapılmıştır.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

YEMİN MERASİMİ

Aday Memur olarak görev yapmakta olan Muhammed Murad ÇELİK’in asalet tasdiği onaylanması sebebiyle yemin merasimi yapılmıştır.