Duyurular

SEMİNER KADINLARA YÖNELİK ŞİDDET

Kayseri Valiliği Aile, çalışma ve Sosyal Hizmetİl Müdürlüğünde görev yapan Psikolog Esra ÇELİK ve Sosyal Çalişmacı Merve KALELİOĞLU tarafından Defterdarlığımız Personeline Kadına Yönelik Şiddetle Mucadele Eğitim Semineri verilmiştir.

YEMİN MERASİMİ

Aday Memur olarak görev yapmakta olan Ercan ERKİP ile Didem Damla TAŞ’ın asalet tasdiklerinin onaylanması sebebiyle yemin merasimi yapılmıştır.

ACİL DURUM EĞİTİMİ

Defterdarlık, Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı 2019 yılı Acil Durum Hallerine Karşı İnsan Kaynakları Olarak Hazırlıklı Olma Eğitimi Teorik ve Tatbiki Olarak Düzenlenmiştir.

YEMİN MERASİMİ

Aday Hazine Avukatı olarak görev yapmakta olan Mehtap DEMİR ’in asalet tasdiği onaylanması sebebiyle yemin merasimi yapılmıştır.

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

YEMİN MERASİMİ

Aday Memur olarak görev yapmakta olan Muhammed Murad ÇELİK’in asalet tasdiği onaylanması sebebiyle yemin merasimi yapılmıştır.

VEDA YEMEĞİ

Kayseri Defterdarlığı Personel Müdürlüğünde görev yapan Bekir ÖZDEN ve Mehmet ŞAHİN ‘ in emekli olmaları sebebiyle veda yemeği verilmiştir.

DEFTERDARIMIZ KAYSO’YU ZİYARET ETTİ

Defterdarımız Aytül ALAN, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi makamında ziyaret etti. Defterdarımız, KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci ile çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

EĞİTİM

GALERİYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Defterdarlığımız eğitim salonunda;

Defterdarlıklar Kamu İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planında belirlenen; KOS 1.5.3 kod no.lu Defterdarlık personeline defterdarlık birimlerinden hizmet alanlara adil ve eşit davranılması konusunda farkındalığı artırıcı eğitimi ile KOS 3.2.1 kod no.lu “Defterdarlıklarda yönetmeliği bulunmayan görevliler için mesleki yeterliliklerinin sürekliliğini sağlamaya yönelik eğitimi” 16-19.10.2018 tarihlerinde yapılmıştır.

Eğitimci : Personel Müdürü Zeki DURSUN

 

 

Vali Yardımcımızın Ziyareti

Sayın Vali Yardımcımız Mustafa ÇEK Defterdarlığımızı ziyaret etti.

Defterdar Vekilimiz Aytül ALAN ve birim müdürlerimiz tarafından karşılanan Sayın Vali Yardımcımız Defterdarımızdan çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı ve daha sonra Defterdarlığımızdan ayrıldı..